Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» стихове и кръв
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 06, 2013 9:12 pm by tokyodr1ft3r

» Флууд
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 06, 2013 6:48 pm by Афродита Редбърд

» Изцепки
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 04, 2013 11:04 pm by Oliver Jonsen

» От къде разбрахте за форума?!
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 29, 2013 7:38 am by Korra Cat

» Кратък лексикон
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 28, 2013 8:19 pm by Нордман Фьорд

» The Best Super Power (Is Not What You Think)
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 26, 2013 5:45 pm by Нордман Фьорд

» Вашите снимки
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 26, 2013 5:07 pm by Нордман Фьорд

» Заявка за аватар и подпис
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 25, 2013 8:23 pm by Джо Мондюр

» Търсите си книга тука е мястото
Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 25, 2013 8:22 pm by Джо Мондюр

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 25, на Сря Яну 13, 2021 4:39 pm

 

 Записване за играта

Go down 
+17
Касандра Колинс
Каролайн ♥
Афродита Питърсън
Сали Алора
Agadorn J. Korvin
Изабелла Джоунс
Идрил Амиас
Катрин Пиърс
Александра Хейл
Елена Гилбърт
Хелена Адамс
Бела Петрова
Евън Лебърн
Алёнушка Чайковская
Брейди Джоунс
Альона Александров
Rp Information
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rp Information
Главен Администратор
Rp Information


Брой мнения : 150
Регистриран на : 27.11.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 10:26 am

First topic message reminder :

В тази тема всеки трябва да си направи герой! Описанието на героят Ви трябва да се състои от шест основни (задължителни) елемента:
1. Име на героя - пълното име на героя ви.
2. Герооят ми ще бъде - избирате какво същество ще е героят ви, като възможностите са: човек, вещица, вампир и варколак.
3. Години - на колко години е героят ви и ако не е човек съответно на колко вампирски/вечерски/варколашки години е.
4. Външен вид - описвате подробно външния вид на героя, като може да добавите и снимка. За предпочитане е снимките да не са на известни личности.
5. Характер - описвате характера на героя си и неговите качества (подробно)
6. Кратка история - описвате кратката история на вашия герой и как е стигнал до Фелс Чърч


Снимки на актьори от "Дневниците на вампира" са забранени!
Върнете се в началото Go down
https://newbreath.bulgarianforum.net

АвторСъобщение
Каролайн ♥

Каролайн ♥


Брой мнения : 1
Регистриран на : 07.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 11:13 am

Записване за играта - Page 2 Beren-saat

Име: Каролайн

Години: 19

Раса: човек

Характер: Каролайн е мила и отзивчива, особено що се отнася за приятелите и.Тя е отворена, но не прекалено наперена..Всъщност тя умее да се прикрива и колкото много да страда, няма да го сподели с почти никой.Весела и позитивна. Рядко избухва, но когато това се случи, умее да си отмъщава, и то добре. Тя е всеотдайна и мила, остроумна и неуспоримо красива. Тя е кралицата на гимназията. Каролайн е добра, но и много досадна понякога. Иска всичко да става така както тя е казала, иначе започва да се сърди. Готова е по всякакъв начин да помогне на приятелките си, независимо на каква цена

Външен вид: Каролайн е стройна, прелестна и висока. Има дълга руса коса и светлосини очи. Облича се по последна мода. Винаги е с перфектен тоалет, прическа и грим, защото много държи на външния си вид. Косата и е дълга и кестенява.Често променя оттенъка си на слънчева светлина. Шоколадово кафявите очи на момичето са големи и приветливи.Тя е висока, но не прекалено, за това може да си позволи да носи токчета.Слаба е и фигурата и е мечтата на много момичета.

История: Каролайн е родена и израснала в Мистик Фолс. Майка и е била лекар, а баща и адвокат. Семейството и е едно от най-богатите в града. Един ден цялото семейство трябвало да отиде до Атланта, при леля и, но Каролайн отказва и остава сама в голямата къща. Само прислужниците и правят компания. Докато се приготвя за поредното парти, телефона иззвънява. Обажда се полицията, която и казва, че родителите и са катастрофирали и са умрели. Тя е съкрушена. Леля и иска да я вземе при себе си в Атланта, но тя отказва и да премести. Не и се налага да работи, защото е страшно богата и може да си позволи, всичко което си поиска

Искате да сте такъв защото, просто искам да съм човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
Касандра Колинс

Касандра Колинс


Брой мнения : 2
Регистриран на : 05.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 2:49 pm

1. Име на героя - Касандра Монгомари Колинс
2. Герооят ми ще бъде - Вампир
3. Години - Годините ми ли?! Може да съм на 20.. може да съм на 200.. кой знае. Всъщност .. сякаш имат значение годините ми.. сякаш ще ги запомните. Вампир съм от точно 1899 години.
4. Външен вид - Аз съм си аз. Просто поредният вампир. Кожата ми, от която почти винаги се носи аромат на жасмин, е бледа и идеално гладка.. хубаво е да си вампир, а? Косата ми е тъмна.. спуска се като черна феерия по гърба, кръста на леки къдрици, които свободно оставям без да ги изправям често. Висока съм 1.75.. норално бих казала. Тялото ми има перфектни пропорции, нося светли дрехи и малко грим.. грехота е да сложа много грим на тези очи.
5. Характер - Каква ли съм? Защо ти не прецениш? Няма да кажа че съм сладка и мила, защото не съм такава. Жестока и безмилостна съм когато трябва.. мога да стана наистина неузнаваема. Но по принцип съм уравновесена. Мога да се заблявам, в това няма съмнение. Ако не вярваш ела с мен и ще ти покажа. Обичам силно, но също така мразя силно, затова внимавай да не си навлечеш второто. Никога не се отказвам от това което съм си наумила.. Каквото искам - получавам го, независимо по какъв начин.
6. Кратка история - Не помня нищо от живота си преди да ме превърнат във вампир. Създателят ми каза, че съм била изгубила паметта си. Казала съм единствено името си. Единственият ми спомен от човешкия ми живот е, че бях на гробището и тогава се появи моят създател. Заведе ме навътре в гората.. после всичко ми се губи до момента в които се събудих, ядна за кръв. Вампират, които ме създаде също така ме научи на всичко което днес знам. Дарбата ми се оказа същата като неговата. Показа ми как да я "манипулирам", за да увелича силите си и успях. Благодарение на него съм това, което съм сега. "Живяхме" заедно около два века, след това единм ден той просто изчезна. Търсих го, но безуспешно. Накрая приех мислата че трябва вече да се справям сама..
Spoiler:


Последната промяна е направена от Касандра Колинс на Пет Дек 10, 2010 10:30 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн

Евън Лебърн


Брой мнения : 59
Регистриран на : 01.12.2010
Години : 30

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 5:45 pm

Афродита - одобрена си, но се постарай следващите ти мнения да са по - подробни, понеже има още какво да се изисква от характера и външния вид на героинята ти.
Каролайн - одобрена си, но добави фамилия ( и ми пиши ЛС, за да ти го добавя в ника)
Касандра - одобрена си, хубава героиня - кратки са ти описанията, но интригуващи.
Върнете се в началото Go down
Савана Мур

Савана Мур


Брой мнения : 2
Регистриран на : 12.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 4:47 pm

Записване за играта - Page 2 Rebel_racer Записване за играта - Page 2 Sparkle Записване за играта - Page 2 Ball

Име на героя - Савана Мур
Герооят ми ще бъде - Вещица
Години - 19
Външен вид - Савана е красиво момиче. Не е перфектно, но привлича погледите. Стройна е, но не много висока. Има руса коса малко под рамената. Попринцип е права, но понякога я къдри. Не обича да я връзва или вдига на кок. Предпочита да я оставя разпиляна по рамената си. Има светло зелени очи. Като малки са били сини, та дори и като е навършила 1 година, но след това са се променили. Устните й са плътни. Савана не използва лепкави гланцове и червила. Предпочита да е естествена.
Характер - Усмихната, лъчезарна, винаги положително настроена. Ще помогне на всеки, който поиска помощта й. Всеотдайна е и винаги дава всичко най-добро от себе си. Упорита, умна и търпелива - тези качества също я описват много добре. Ако се сближи много с някой човек, после и е трудно да го пусне да си отиде. Дори невъзможно. Не се привързва лесно към други хора. Не е от най-доверчивите хора и изобщо не е от тези с чувство за самосъхранение. През по-голямата част от детството си е свикнала да вижда нарушаването на някои правила, създадени от онези горе и е свикнала да се нарушават един вид. Никога не би предала семейството си за каквото и да е било.
Кратка история - "Родена съм и израснала в Русия. Баща ми е американец, а майка ми - рускиня. Имам по-малка сестра на име Кералайн. Бяхме и още сме едно много сплотено семейство, което си има доверие. Знаеш, че можеш да разчиташ на когото и да споделиш нещо. Баща ми винаги ми е разказвал за любимият му град в цяла Америка - Фелс Чърч. Още от малка бях запленена от разказите му и исках да посетя това място. След 12 години когато завърших образованието си в училището в Русия, реших да замина за Фелс Чърч да уча в някоя гимназия или университет. Харесвах медицината и възнамерявах да стана някакъв лекар. Баща ми е казвал, че имало хубави места.

Spoiler:


Върнете се в началото Go down
Rp Information
Главен Администратор
Rp Information


Брой мнения : 150
Регистриран на : 27.11.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 12, 2010 6:45 pm

Одобрена си! Smile Ако искаш да участваш в Масовото РП - запиши се, още има време! Smile
Върнете се в началото Go down
https://newbreath.bulgarianforum.net
Кели Хол

Кели Хол


Брой мнения : 1
Регистриран на : 16.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 8:10 pm

Записване за играта - Page 2 Selena-Gomez-Dream-Out-Loud-Photo-Shoot
1. Име на героя - Кели Хол

2. Герооят ми ще бъде -вампир .

3. Години -18 човешки и 140 вампирски

4. Характер -Кели е умно и интелигентно момиче . Тя е забавна и чаровна , лесно печели приятели . Тя постига
целите си и не я интересува какво и струва това .Обича да излиза с приятелки да пазарува по моловете не обича да спори,обича да разрешава проблемите си като хората без да има пречки.Изслушва хората вгледайки ги в очите.Тя е мила и добра.Дава всичко за приятелите си , струва си да я опзнаеш .

5.Вънщен вид-Черни очи и черна коса. Висока е метър и седемдесет и нещо. Облича се стилно и стриктно следи модата. Често ходи със пусната коса , но понякога я връзва на опашка . Обича да обува кецове и да ги съчетава със стилни тениски или блузи . Най-често е с тесни дънки .Ходи с малко грим , слага само спирала и гланц за устни . Тя се харесва такава каквато е и не иска да променя нищо във себе си .

6. Кратка история - Кели е родена в богато семейство . Родителите и са я отгледали като писано яйце , нищо не и липсва в живота . Скоро до нейния дом се премества едно странно семейство . Тя се запознава с момичето и стават най-добре приятелки. Скоро разбира ,че Сали и е вампир . Тя иска да стане като нея , но не осъзнава колко е трудно да се бори с гладът за кръв . След това тя тръгва по свой път и се опитва да бъде част от обществото . Премества се в Фелс Чърч и се надява там да намери мястото си !


Последната промяна е направена от Кели Хол на Чет Дек 16, 2010 8:54 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Евън Лебърн

Евън Лебърн


Брой мнения : 59
Регистриран на : 01.12.2010
Години : 30

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 8:37 pm

Разшири Характера и добави описане на външен вид, което да е не по - малко от 5 реда и ми пиши ЛС, за да видя дали си одобрена.

Едит: След поправките си одобрена.
Върнете се в началото Go down
Elitto

Elitto


Брой мнения : 1
Регистриран на : 19.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 3:04 pm

Записване за играта - Page 2 Adriana_lima_10

1. Име на героя - Алисън Блекбърн
2. Герооят ми ще бъде вампир
3. Години - 20 човешки и 1230 вампирски
4. Външен вид - Алис е висока и стройна дама с горда походка. Косата и е права, дълга и кафеникава. Цветът на очите и е небесно-син. Има бели зъби и широка усмивка.
5. Характер - Тя много силна, издръжлива, агресивна и тайнствена. Притежава изключително фин усет и поразяваща интуиция особено за лоши неща. Животът и е пълен от тайни и заплетени случаи. Много категорична е. Притежава остър ум и хаплив език. Обожава опасностите и не я е страх от предизвикателствата. Опасностите я привличат като магнит. Умее да получава това, което иска, независимо от това кой ще нарани или какво ще и коства.
6. Кратка история - Алис е израстнала в малко градче в Бразилия. Тя има по-маляк брат с който се разбират изключително добре. Алис намира своята сродна душа, на име Ферерас, още на 15 годишна възраст. Той и предлага брак едва когато тя е на 18. Двамата се местят в Англия, Алисън забременява. ферераз започва работа като пожарникар, но една вечер така и не се връща. По-късно Алисън разбира, че е починал, спасявайки живота на свой колега. Тогава тя разбира, че ще трябва да бъде самотна майка. След раждането, Алисън е на косъм от смъртта, но незнайно как - оживява. Оказва се, че "мъртвият" и съпруг всъщност не е мъртъв, а е вампир и е превърнал и нея. Тогава той изчезва и взима детето и. Оттогава Алисън се опитва да го проследи.
Върнете се в началото Go down
Rp Information
Главен Администратор
Rp Information


Брой мнения : 150
Регистриран на : 27.11.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:44 pm

Още един ред във външния вид! Smile
Върнете се в началото Go down
https://newbreath.bulgarianforum.net
Александър Димитрович

Александър Димитрович


Брой мнения : 5
Регистриран на : 31.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:06 am

Име - Александър Димитрович (Алекс)

Раса: Вампир

Рожденна дата: 11.08.1988
- Човешки години: 21
- Вампирски години: 14

Характер: Като човек или по-точно вампир, Алекс е скромен. Не е от хората, които лесно се ядосват, но когато се ядосва не е чак толкова опасен. Най-много да направи множество малки рани върху тялото на противникът си. Харесва оригиналността и дори й се възхищава. Обича пътуванията, но не и на студени места. Ако ще пътува някъде най-вероятно е да го намерите на топли места.

История: Алекс бил най-нормален за времето си младеж. Вече втора година следвал Древни езици и история в университета. Харесвал да учи стари, вече забравени езици и тяхната история.
Един ден, докато бил на лекции, Алекс чул странен шум идващ от къща, няколко преки наюг от университета. Но никой друг не чул шума и поради тази причина Александър го игнорирал. След три дни, пак по време на лекция, Алекс чул същият странен шум и историята се повторила. На следващата седмица, Александър за трети път чул този шум, но този път не казал на никого. Било Хеулоуин. Навсякъде по улиците обикаляли хора в странни костюми.
След като стигнал до въпросната къща, Алекс видял два вълка и двама, маскирани като вампир, младежи на неговата възраст (битка между върколаци и вампири). След доста обстоен поглед, Алекс се опитал да премине между четиримата за да продължи към дома. Тогава един вампир го ухапал. Внезапно. Алекс припаднал. След като се събудил, младежът бил в една малка пещера в някаква гора. До него стоял същият младеж, който го ухапал. Той обяснил на Алекс всичко, но младежът не му повярвал. Тогава вампирът дал на Александър едно парче сурово месо с много кръв по него. Той го изял, но още не му повярвал. Съвсем скоро обаче се убедил, че не го лъжат. Алекс тръгнал из гората с цел да намери как да се върне към предишното си аз. Скитал се из гората като всеки ден изяждал по нещо, колкото да не умре от глад.
След две-три години скитане Алекс намерил едно малко градче и решил да остане там.

Външен вид: Алекс е висок чернокос и черноок младеж. Като човек носи черно кожено яке, бяла тениска и дънки. След промяната обича да носи същото облекло, но го носи, наистина рядко. Промяната го кара да отслабне и да изглежда с две години по-малък. Косата винаги му стърчи нагоре. Харесва се така и не се променя по никакъв начин. По някога очите му светят в червено, а зъбите му се удължават или поне двата му странични, нормално за вампир.


Александър като човек
Александър като вампир


Последната промяна е направена от AlexD на Пет Дек 31, 2010 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Agadorn J. Korvin

Agadorn J. Korvin


Брой мнения : 52
Регистриран на : 05.12.2010
Години : 38
Местожителство : Bloodland

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:18 am

Значи оправи си Характера...сложи още две изречения примерно. Не виждам външен вид Smile
Върнете се в началото Go down
Александър Димитрович

Александър Димитрович


Брой мнения : 5
Регистриран на : 31.12.2010

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:29 am

Готово. Май...
Върнете се в началото Go down
Agadorn J. Korvin

Agadorn J. Korvin


Брой мнения : 52
Регистриран на : 05.12.2010
Години : 38
Местожителство : Bloodland

Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:30 am

AlexD написа:
Готово. Май...

Вампир си...честито
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Записване за играта - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за играта   Записване за играта - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Записване за играта
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: РП Архив и Архив :: Архив-
Идете на: